Na ulici jsem potkal postiženého vozíčkáře bez noh, který mě požádal, zdali bych mu nepomohl do kopečka s vozíkem. Starý vozík byl v takovém stavu, že sotva jel, měl jsem problém ho vytlačit. Zeptal jsem se vozíčkáře, proč si nepožádá na sociálce o nový elektrický vozík, když tento starý vozík je v katastrofalním stavu s skoro nepoužitelný. Odpověděl, že mu ho nechtějí dát a navíc ho sociálka nutí, aby se dopravoval sám až k nim kvůli každé prkotině, přestože má viditelné problémy s osobní dopravou.

To mě hrozně moc naštvalo, neboť osobně znám paní X., která od České správy sociálních zabezpečení dostala elektrický vozík, přestože se sama bez problému pohybuje o jedné berli, sama bezproblémů venčí psa, sama bezproblémů cestuje na velké vzdálenosti vlaky i autobusy. Má přitom průkaz ZTP plus Průvodce, i když všechno zvládá bez průvodce. ZTP + P má pochopitelně kvůli neoprávněným výhodám za pomocí konexí atd. !!! Nepochybně příspěvek, anebo celou finanční částku, dostala v roce 2016 na nový elektrický vozík jen proto, aby po mém trestním oznámení na milionový podvod na sociálních dávkách, mohla před lékaři a před sousedy demonstrovat, jak moc je postižená. Toto hrané divadlo mělo sloužit k tomu, aby se několikaletý milionový podvod na sociální dávce - převážné bezmocnosti u brněnské policie za podpory státního zastupitelství lépe zakamufloval, přes zkorumpovaného soudního znalce ČSSZ. Když jsem na internetu zhlédl 9 příběhů občanů skutečně těžce postižených (více v rubrice - nemají konexe), kteří nedosáhnou na oprávněné sociální dávky u ČSSZ, aby se jim život ulehčil, tak jsem si uvědomil, že je tomu proto, že jinde se na nedůvodných a neoprávněných sociální dávkách rozhazuje, čímž nezbývá už ze státního rozpočtu na skutečně potřebné těžce postižené občany. Je tomu proto, že někteří soběstační občané mají konexe u lékařů, na ČSSZ a jinde, tudíž dosáhnou snadno na sociální dávky, které jim zjevně nenáležejí !!!

           Jelikož mám plný šuplík důkazů (video záznamy, úřední listiny vzájemně si odporující atd.), tak jsem se rozhodl podat na brněnské státní zastupitelství i PČR několik trestních oznámení, aby flagrantnímu milionovému podvodu na sociálních dávkách a jejich zneužívání bylo zabráněno. Byl jsem, včetně ostatní veřejnosti, které o této kauze ví, šokován, jak snadno brněnská policie včetně státního zástupce tento očividný milionový podvod na sociální dávce zametla pod koberec, viditelným křivým znaleckým posudkem na zakázku, přestože byly nezvratné úřední důkazy, video záznamy i písemný názor exministra Ministerstva práce a sociálních věcí !!!
V trestním oznámení jsem šel do takového detailu, jelikož znám velmi zkorumpovanou státní správu v Brně, že jsem sehnal soudní rozhodnutí z Mostu, kde nezkorumpovaná policie ČR obvinila 2 občany za zneužití sociální dávky příspěvku na péči v pouhé částce 9-000 Kč a tito neoprávnění pobiratelé soc. dávek byli odsouzení podmíněným trestem. V Brně se milionové podvody na sociálních dávkách očividně kryjí a ČSSZ to vůbec, jak zjístíte čtením jejich úředních odpovědí - nezajímá, a z tohoto důvodu jsem vytvořil tyto www stránky, jelikož pravdu nelze umlčet žádnou mocí.

           Media a policajti mezi sebou doložitelně kšeftují s informacemi (znám několik těchto kauz)

Vondráčková dále uvádí, že má důkazy o tom, že Policie ČR úmyslně kryje trestnou činnost redaktorů bulvárních médií. "Z některých výroků vyšetřovatelů máme doslova pocit, že by mohlo jít o korupci či minimálně o snahu tuto trestnou činnost zahladit tak, aby nemohlo dojít k potrestání těchto redaktorů," uvádí Vondráčková v prohlášení.
https://www.novinky.cz/koktejl/40159-vondrackova-zaluje-blesk-o-dalsi-milion.html

  • Trestní oznámení na pražské policisty

  • Podvody paní X. na těchto sociálních dávkách :

  • příspěvek na převážnou bezmocnost respektive péči o blízkou osobu.

  • 2 krát příspěvek na zakoupení motorového vozidla včetně osvobození od DPH (300.000 Kč)

  • pravidelný příspěvek na provoz motorového vozidla

  • neoprávněné pobírání přídavku na děti na které mají nárok osoby do 2,4 násobku životního minima, jako osoba s milionovým majetkem - koupě bytu v hodnotě 2.190.000 Kč, pronájem tohoto bytu, podivný příjem od Ministerstva spravedlnosti za odškodnění v částce 180.000 Kč (skutečně poškození žádné odškodnění od ministerstva i státu vůbec nedostávají) nemělo vliv na přiznání této dávky. Dotázal jsem se Úřadú práce v ČR, pokud bych tento finanční příjem měl já, zdali bych měl nárok na dětské přídavky. Bylo mi několika ÚP sděleno, že nikoliv a za neoznámení vysokých příjmů by mě ÚP nabonzoval na Policii, fakta viz trestní oznámení na přídavky. Samozřejmě v jihomoravském kraji u paní X vše v pořádku .

  • bezplatné zřízení telefoní stanice i provoz

  • neoprávněný průkaz ZTP + Průvodce, prokázáno - zvládá vše bez průvodce

  • bezplatné zřízení vyhrazeného parkoviště (poznámka, za chybu či spíše konexe museli zaplatit nevinní sousedi)